IPhone 13 czy IPhone 12 – najważniejsze różnice

iPhone 13 i iPhone 12 to najnowsze flagowe smartfony firmy Apple. Oba telefony są wyposażone w najnowszy procesor Apple A14 Bionic, który jest najmocniejszym procesorem dostępnym w smartfonach. Oba telefony mają też połączenie komórkowe 5G i duży wyświetlacz OLED.

Główne różnice między iPhone’em 13 a iPhone’em 12 dotyczą aparatu, zdjęć i czasu pracy na baterii. iPhone 13 ma zaawansowany system potrójnego aparatu z szerokokątnym obiektywem 12 MP, ultraszerokim obiektywem i teleobiektywem. Dzięki temu użytkownicy mogą robić zdjęcia i filmy o wyższej jakości, bardziej szczegółowe i wyraźne. iPhone 12 ma podwójny aparat z obiektywami szerokokątnym i ultraszerokim 12 MP.

iPhone 13 ma także ulepszoną funkcję fotografowania w słabym oświetleniu oraz tryb nocny, który pozwala robić lepsze zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia. Ponadto iPhone 13 ma baterię o większej pojemności i dłuższym czasie pracy niż iPhone 12.

Ogólnie rzecz biorąc, iPhone 13 jest bardziej zaawansowanym telefonem, ma lepsze funkcje aparatu i dłuższą żywotność baterii. Jednak iPhone 12 to nadal świetny telefon dla tych, którzy nie potrzebują najnowszych funkcji.

Podobne posty

1 komentarz

  1. Oba modele iPhone, 12 i 13, mają swoje unikalne cechy, ale jeśli chodzi o najważniejsze różnice, iPhone 13 zdecydowanie wyróżnia się kilkoma udoskonaleniami. Wyposażony w szybszy procesor, ulepszony aparat i lepszą żywotność baterii, iPhone 13 zapewnia jeszcze lepszą wydajność i jakość zdjęć. Ponadto, dostępność funkcji ProMotion z odświeżaniem 120 Hz na ekranie to naprawdę imponujący dodatek. Jeśli zależy ci na najnowszych innowacjach, iPhone 13 jest świetnym wyborem. Jednak jeśli zależy ci na oszczędności, iPhone 12 nadal oferuje doskonałą jakość i wydajność. To kwestia osobistych preferencji i budżetu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *