IPhone 13 czy IPhone 12 – najważniejsze różnice

iPhone 13 i iPhone 12 to najnowsze flagowe smartfony firmy Apple. Oba telefony są wyposażone w najnowszy procesor Apple A14 Bionic, który jest najmocniejszym procesorem dostępnym w smartfonach. Oba telefony mają też połączenie komórkowe 5G i duży wyświetlacz OLED.

Główne różnice między iPhone’em 13 a iPhone’em 12 dotyczą aparatu, zdjęć i czasu pracy na baterii. iPhone 13 ma zaawansowany system potrójnego aparatu z szerokokątnym obiektywem 12 MP, ultraszerokim obiektywem i teleobiektywem. Dzięki temu użytkownicy mogą robić zdjęcia i filmy o wyższej jakości, bardziej szczegółowe i wyraźne. iPhone 12 ma podwójny aparat z obiektywami szerokokątnym i ultraszerokim 12 MP.

iPhone 13 ma także ulepszoną funkcję fotografowania w słabym oświetleniu oraz tryb nocny, który pozwala robić lepsze zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia. Ponadto iPhone 13 ma baterię o większej pojemności i dłuższym czasie pracy niż iPhone 12.

Ogólnie rzecz biorąc, iPhone 13 jest bardziej zaawansowanym telefonem, ma lepsze funkcje aparatu i dłuższą żywotność baterii. Jednak iPhone 12 to nadal świetny telefon dla tych, którzy nie potrzebują najnowszych funkcji.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *